právě se nacházíte • úvodní stranapředstaveníVeliké díky

Veliké díky


neděle - 8. červenec 2010 - představení * přidat komentář

Všichni jsme se těšili na prázdniny a divadlo Navenek v tom není vyjímkou. Děkujeme vám všem, našim milým divákům, kteří nás máte rádi a chodíte na naše představení. Budeme se snažit vám v podzimních měsících naservírovat zase něco jiného, neotřelého. V hlavách a na papíře je toho spousta. Tak nám držte palce, abychom si vybrali něco hodnotného, vtipného, poučného, srozumitelného, néé moc dlouhého, jednoduchého na text, kostýmy, na světla a nápovědu a aby nikdo nemusel bejt v kase a na sále a aby to bylo hned hotovýýý  -:))
    Za celý soubor přeje hezké léto a prázdniny Míša

Přijďte se podívat na naši Frašku o kádi, která proběhne v rámci kadaňského festivalu "Vysmáté léto".

* nahoru

Zde můžete přidat Váš komentář

( 1) Honza * středa - 14.07 2010 v 08:25
Děkujeme našemu Míšovi, že to tady krmí smysluplnými texty a diváci sem mohou občas zabrousit pro nějakou tu aktualitu;)
Za celý zbylý soubor Honza
( 2) Míša * čtvrtek - 15.07 2010 v 12:14
Taková slova uznání si moje maličkost snad ani nezaslouží... :-)
( 3) "skoro česnekový dech" * čtvrtek - 15.07 2010 v 23:04
...a pak že Tě Michale nikdo nepochválí...
( 4) J.S. * pátek - 16.07 2010 v 16:24
Michale,napsal si to opravdu pěkně.
( 5) Burn After Reading * úterý - 20.07 2010 v 22:30
Ten J.S. je P.P.S. nebo J.L. Já vás teď kluci ňák nemůžu rozklíčovat. Ikdyž mi b.instikt říká, že to bude spíš můj kmotřenec...ale to by tam byla určitě nějaká pravopisná hrubka, cukráři ??
( 6) J.S. * úterý - 20.07 2010 v 23:57
Píďan to nebyl, páč po oslovení nepíše čárku.
( 7) P.P.S. * středa - 21.07 2010 v 07:07
A Honza by zase napsal "jsi", příp. "napsals", ten to taky nebyl.
( 8) Zatím ještě bez pohybu... :-) * čtvrtek - 22.07 2010 v 22:33
Spousta lidí má blog... Ale já mám web! Jestli se soubor bude hejbat do konce roku, koupím Ti, Péťo,pobyt na Tropical Islands na celý týden pro celou rodinku. Bereš To? :-) Jsem zvědavej, kterej se ozve, ale já mám jasného favorita.
( 9) J.S. * pátek - 23.07 2010 v 16:16
Všechny příspěvky pod značkou J.S. jsou nepravé.Pravý J.S.napíše: Michaeli,napsal jsi to dobře.
Jméno:
Příspěvek:
Kod: 0jydpv
 
Představení
Připravujeme tato představení

Žádné představení neplánujeme, zatím...

Repertoár

Škola pomluv


Režie Jan Losenický Napsal Richard B. Sheridan Divadlo Navenek začalo studovat tuto hru v roce 2004. Premiéra proběhla v Kadani koncem roku 2005.

Blázinec v prvním poschodí


Režie tohoto divadelního kusu s tématikou radostí a strastí mladých manželských párů se poprvé chopila Pavlína Košťáková s nemalou pomocí Sabiny Abee Tumpachové.

Duel


Režie tohoto divadelního kusu s tématikou radostí a strastí mladých manželských párů se poprvé chopila Pavlína Košťáková s nemalou pomocí Sabiny Abee Tumpachové.

Fraška o kádi


Fraška o kádi má neznámého tvůrce. Co víme je, že jde o starofrancouzskou farci z XIII. století a že ji přeložil Dr. Otakar Dubský.

Hasištejnské hradní hrátky


Připravil František Červený a Jan Losenický Výlet do historie hradu Hasištejn v roce 2005 Divadlo Navenek připravilo zajímavý víkend pro návštevníky zříceniny hradu Hasištejn. Proběhlo v roce 2005.

Kráska a Zvíře


Režie Jan Losenický Hra podle podle pohádky Františka Hrubína První hra divadla Navenek, která se poprvé hrála 15.10. roku 2004 v Kadani.

Mandragora


Připravil Josef Skotek Napsal Niccolo Machiavelli Divadlo Navenek začalo s přípravou hry koncem roku 2005. Premiéra proběhla v říjnu 2006.

O líných strašidlech


Pohádka „O líných strašidlech“ je vhodná pro děti do pátého ročníku základních škol.

O zlé princezně a třech mandarínech


Představení trvá hodinu a některé děti ke konci už reptaly, ale dospělí v pozornosti vytrvali. A bavili se, slyšet to bylo. Dětem se nejvíce líbil Broskvový Žok a jeho srandičky, rodiče ocenili kamiony s humanitární pomocí, efektní lampiony a vsuvku s potvrzením o legální zlodějině, kterou moderoval Šťastný Hoch.

Pašije


Již několik let naplňují kadaňskou Růžencovou kapli desítky diváků, kteří přišly zhlédnout originální provedení Pašijí, tj. hry vyprávějící o posledních dnech Ježíše Krista. A už nejenom v Kadani.

Případ Grendwal


Režie Milan Pučelík Napsal Pavel Dostál Divadlo Navenek začalo s přípravou hry začátkem roku 2007. Premiéra proběhla 15. února 2008.

První repríza Vernisáže


Vernisáž - první repríza 21.6. 2011

Sex noci svatojánské


V režii Milana Pučelíka se na osamělé farmě odehrává společný víkend tří párů. Excentrický vynálezce Andrew Hobbs (Jan Losenický) s manželkou Adrianou (Jana Kalová), jeho přítel doktor Maxwell Jordán (Jiří Nebeský) s milenkou Dulcy (Vendy Schonfeldová) a renomovaný stárnoucí filozof Dr. Leopold Sturgis (Milan Pučelík) se snoubenkou Ariel (Zuzka Bartošová).

Toulky minulostí Kadaně


Pořádalo město Kadaň ve spolupráci s divadlem Navenek Hradby ožily minulostí v roce 2005 Divadlo Navenek se za potpory městkého úřadu přeneslo do doby renesance a připravilo pro návštevníky mnohá překvapení.

Treperendy


Inscenace Treperend je poctou Carlu Goldonimu k 300. výročí jeho narození.
© 2004 - 2024 Divadlo Navenek Kadaň * Tvorba stránek www.nogod.cz *administrace - blig.cz
Warning: mysql_free_result() expects parameter 1 to be resource, null given in /www/navenek.cz/beta.navenek.cz/index-index.php on line 487