právě se nacházíte • úvodní strana historie

Petruška ženichem


čtvrtek - 23. červen 2011 * 22:22

Poslední úterý v červnu proběhne premiéra hry, kdy se bude "udávat" dcera Bublinuška. Jestli jste zvědaví jako já, tak příjďte 28.6. už od 18 hodin do Orfea. Jako pozvánka vám můžou sloužit momentky ze zkoušek...kostýmů
» číst celý článek
bez fotogalerie * Fotogaleriekomentáře 4 * Fotogalerienahoru

Pá 27.5. 19h. Divadlo Navenek: P ř e k v a p e n í


čtvrtek - 5. květen 2011 * 00:00

Víte, jak v našem divadle vzniká překvapení ?? Nevíte ? A máte nějakou racionální odpověď na mou otázku ? Že né? Ale to je chyba, jelikož z racionálnosti a reality skutečností vzniká i naše ochotnické divadlo, představení a premiéry. Asi si říkáte, že je to taková suchá nesrozumitelná pravda, ale i divadlo dělají suší, obyčejní lidé... Bedřich, Věra a Michal. A to vše pod režisérskou taktovkou pana J.
» číst celý článek
bez fotogalerie * bez komentářů * Fotogalerienahoru

ORFEUS ROCK 2011


úterý - 22. březen 2011 * 00:00

Letos jsem se poctivě zúčastnil všech tří úvodních kol kadaňské hudební přehlídky, kde vystupovaly snad všechny kadaňské hudební kapely. Po každém večeru jsem chtěl napsat malé zhodnocení, která "squadra" se mi líbila a která ne. K tomu však nedošlo. Budu se tak snažit ještě před finále, které proběhne druhou sobotu v dubnu. Nebojte se, divadlo a muzika mají k sobě hodně blízko...
» číst celý článek
bez fotogalerie * Fotogaleriekomentáře 2 * Fotogalerienahoru

Žatec, Vroutek a nakonec i Louny


úterý - 1. březen 2011 * 00:00

Divadlo Navenek hraje tento pátek v Žatci a příští čtvrtek ve Vroutku hru "Sex noci svatojánské". Ve Vroutku to známe, ale co v Žatci, co? Co myslíte, dáme to?
» číst celý článek
bez fotogalerie * Fotogaleriekomentáře 2 * Fotogalerienahoru

23.02.2011 19:00 KZ Orfeum


neděle - 13. únor 2011 * 22:22

Sex noci svatojánské poprvé v tomto roce v repertoáru divadla Navenek
» číst celý článek
bez fotogalerie * Fotogaleriekomentáře 4 * Fotogalerienahoru

Divadelní úklid


sobota - 22. leden 2011 * 10:00

V sobotu 22.ledna proběhl v našem divadle malý úklid. Přinášíme vám tak pár obrázků z KZ Orfeum.
» číst celý článek
bez fotogalerie * Fotogaleriekomentáře 2 * Fotogalerienahoru

POŽEHNANÉ SVÁTKY VÁNOČNÍ


pátek - 24. prosinec 2010 * 24:24

Všem našim věrným divákům chceme popřát klidné a pohodové vánoce, stálé zdraví duše i těla a radost pro všechny vaše blízké a to nejenom o vánocích ale i v celém příštím roce 2011. Díky NAVENEK
» číst celý článek
bez fotogalerie * bez komentářů * Fotogalerienahoru

S.E.X. kousek od okresního města...


pondělí - 1. listopad 2010 * 22:00

Standartní štace, perfektní zázemí, pětina obce se jde podívat na naše vystoupení... Co víc si můžeme přát od představení, které proběhne 12.listopadu od 18 hodin v Nezabylicích v hospodě.
» číst celý článek
bez fotogalerie * bez komentářů * Fotogalerienahoru

Navenek hraje pohádku ve Vroutku


pondělí - 4. říjen 2010 * 19:20

V sobotu 2.10.2010 se členové divadla Navenek rozjeli do městečka Vroutek za účelem sehrání pohádky “O líných strašidlech“ pro místní děti.
» číst celý článek
bez fotogalerie * Fotogaleriekomentáře 3 * Fotogalerienahoru

Vinobraní 2010


sobota - 25. září 2010 * 18:13

Romance o Karlu IV. tak jak ji znáte ze školních lavic.
» číst celý článek
Fotogaleriefotogalerie je zde * bez komentářů * Fotogalerienahoru
Celkem: 15 Strana 1 z 2 »» »»»»
Představení
Připravujeme tato představení

Žádné představení neplánujeme, zatím...

Repertoár

Škola pomluv


Režie Jan Losenický Napsal Richard B. Sheridan Divadlo Navenek začalo studovat tuto hru v roce 2004. Premiéra proběhla v Kadani koncem roku 2005.

Blázinec v prvním poschodí


Režie tohoto divadelního kusu s tématikou radostí a strastí mladých manželských párů se poprvé chopila Pavlína Košťáková s nemalou pomocí Sabiny Abee Tumpachové.

Duel


Režie tohoto divadelního kusu s tématikou radostí a strastí mladých manželských párů se poprvé chopila Pavlína Košťáková s nemalou pomocí Sabiny Abee Tumpachové.

Fraška o kádi


Fraška o kádi má neznámého tvůrce. Co víme je, že jde o starofrancouzskou farci z XIII. století a že ji přeložil Dr. Otakar Dubský.

Hasištejnské hradní hrátky


Připravil František Červený a Jan Losenický Výlet do historie hradu Hasištejn v roce 2005 Divadlo Navenek připravilo zajímavý víkend pro návštevníky zříceniny hradu Hasištejn. Proběhlo v roce 2005.

Kráska a Zvíře


Režie Jan Losenický Hra podle podle pohádky Františka Hrubína První hra divadla Navenek, která se poprvé hrála 15.10. roku 2004 v Kadani.

Mandragora


Připravil Josef Skotek Napsal Niccolo Machiavelli Divadlo Navenek začalo s přípravou hry koncem roku 2005. Premiéra proběhla v říjnu 2006.

O líných strašidlech


Pohádka „O líných strašidlech“ je vhodná pro děti do pátého ročníku základních škol.

O zlé princezně a třech mandarínech


Představení trvá hodinu a některé děti ke konci už reptaly, ale dospělí v pozornosti vytrvali. A bavili se, slyšet to bylo. Dětem se nejvíce líbil Broskvový Žok a jeho srandičky, rodiče ocenili kamiony s humanitární pomocí, efektní lampiony a vsuvku s potvrzením o legální zlodějině, kterou moderoval Šťastný Hoch.

Pašije


Již několik let naplňují kadaňskou Růžencovou kapli desítky diváků, kteří přišly zhlédnout originální provedení Pašijí, tj. hry vyprávějící o posledních dnech Ježíše Krista. A už nejenom v Kadani.

Případ Grendwal


Režie Milan Pučelík Napsal Pavel Dostál Divadlo Navenek začalo s přípravou hry začátkem roku 2007. Premiéra proběhla 15. února 2008.

První repríza Vernisáže


Vernisáž - první repríza 21.6. 2011

Sex noci svatojánské


V režii Milana Pučelíka se na osamělé farmě odehrává společný víkend tří párů. Excentrický vynálezce Andrew Hobbs (Jan Losenický) s manželkou Adrianou (Jana Kalová), jeho přítel doktor Maxwell Jordán (Jiří Nebeský) s milenkou Dulcy (Vendy Schonfeldová) a renomovaný stárnoucí filozof Dr. Leopold Sturgis (Milan Pučelík) se snoubenkou Ariel (Zuzka Bartošová).

Toulky minulostí Kadaně


Pořádalo město Kadaň ve spolupráci s divadlem Navenek Hradby ožily minulostí v roce 2005 Divadlo Navenek se za potpory městkého úřadu přeneslo do doby renesance a připravilo pro návštevníky mnohá překvapení.

Treperendy


Inscenace Treperend je poctou Carlu Goldonimu k 300. výročí jeho narození.
© 2004 - 2024 Divadlo Navenek Kadaň * Tvorba stránek www.nogod.cz *administrace - blig.cz