právě se nacházíte • úvodní stranahistorie23.02.2011 19:00 KZ Orfeum

23.02.2011 19:00 KZ Orfeum


neděle - 13. únor 2011 - historie * přidat komentář

Stejně jako minulé léto, proběhne v kadaňském Orfeu divadelní představení, které se bude snažit tvářit alespoň stejně úspěšně jako tomu bylo minimálně na premiéře... Proto i "vítězná" sestava nebude změněna. Osoby a obsazení:

ANDREW : Jan Losenický (vynálezce divadla Navenek)
ADRIANA : Jana Kalová (mozek divadla Navenek)
MAXWELL : Jiří Nebeský (špička divadla Navenek)
DULCY : Vendulka Schönfeldová (mládí divadla Navenek)
LEOPOLD : Milan Pučelík (kasa divadla Navenek)
ARIEL : Zuzana Bartošová (duše divadla Navenek)

Režie : Milan Pučelík
Kostýmy a scéna: Rita Totzauerová, Lukáš Gavenda
Světla a zvuk : Pavel Kotáb, Josef Skotek
Nápověda a kulisy : Michael Došek, Věra Losenická, Jindra Domanja

PS: Maskot divadla Navenek pan Stehlík hraje až v květnu. Proto prosím jeho příznivce, aby ještě čtvrt roku posečkali.
Děkuji.
MD :-)

Veškerá fotodokumentace je duševním vlastnictvím pana Pavla Šindeláře, kterému tímto děkuji.
Více na http://pavlikovoblog.blogspot.com/


* nahoru

Zde můžete přidat Váš komentář

( 1) Ládík * úterý - 15.02 2011 v 20:28
Maskot je nějaká konkrétní stylizovaná postava, většinou zvířecí, ale může jít i o člověka nebo personifikovanou věc, která reprezentuje skupinu osob se,, STEJNÝMI ZÁJMY,, například sportovní klub, nebo hnutí GNU. Jedná se především o marketingový nástroj – maskot je tzv. KOMUNIKÁTOR, který má zprostředkovat méně formální formou kontakt mezi nějakým subjektem a jeho zákazníky (fanoušky)

Je očekávano větší znaslosti,, pojmů,, od dopisovatele těchto stránek
( 2) Jiří N. * čtvrtek - 17.02 2011 v 19:54
A v čem Píďan coby maskot odporuje Vaší definici, pane Ládíku?
Je to člověk, stylizuje se do svých rolí (tolik, že je vlastně žije), reprezentuje nás, amatérské herce (což je docela obstojný stejný zájem). Píďan je i skvělým marketingovým nástrojem, když někde řeknu, že hraji s Navenkem, všichni kývají hlavou "jó, tam hraje Píďan!!".
Takže pan Stehlík je maskot jako Brno a naše divadlo by ani jiného nemohlo mít.
( 3) DreamTheater * čtvrtek - 17.02 2011 v 22:50
"Kalí vodu, předsedo!!"
( 4) MD * neděle - 20.02 2011 v 00:02
Víte, co udělal pan Ládík: Na wikipedii vyhledal slovo "maskot", výsledek zkopíroval ke svému příspěvku a napsal poslední větu. A ke mě se přišel přiznat, že je to on, co mi nedá v noci spát. A pak tu něco pište, když jsou karty rozdaný a každej ví, kdo jaký trumfy v ruce drží...
Jméno:
Příspěvek:
Kod: a6nw75
 
Představení
Připravujeme tato představení

Žádné představení neplánujeme, zatím...

Repertoár

Škola pomluv


Režie Jan Losenický Napsal Richard B. Sheridan Divadlo Navenek začalo studovat tuto hru v roce 2004. Premiéra proběhla v Kadani koncem roku 2005.

Blázinec v prvním poschodí


Režie tohoto divadelního kusu s tématikou radostí a strastí mladých manželských párů se poprvé chopila Pavlína Košťáková s nemalou pomocí Sabiny Abee Tumpachové.

Duel


Režie tohoto divadelního kusu s tématikou radostí a strastí mladých manželských párů se poprvé chopila Pavlína Košťáková s nemalou pomocí Sabiny Abee Tumpachové.

Fraška o kádi


Fraška o kádi má neznámého tvůrce. Co víme je, že jde o starofrancouzskou farci z XIII. století a že ji přeložil Dr. Otakar Dubský.

Hasištejnské hradní hrátky


Připravil František Červený a Jan Losenický Výlet do historie hradu Hasištejn v roce 2005 Divadlo Navenek připravilo zajímavý víkend pro návštevníky zříceniny hradu Hasištejn. Proběhlo v roce 2005.

Kráska a Zvíře


Režie Jan Losenický Hra podle podle pohádky Františka Hrubína První hra divadla Navenek, která se poprvé hrála 15.10. roku 2004 v Kadani.

Mandragora


Připravil Josef Skotek Napsal Niccolo Machiavelli Divadlo Navenek začalo s přípravou hry koncem roku 2005. Premiéra proběhla v říjnu 2006.

O líných strašidlech


Pohádka „O líných strašidlech“ je vhodná pro děti do pátého ročníku základních škol.

O zlé princezně a třech mandarínech


Představení trvá hodinu a některé děti ke konci už reptaly, ale dospělí v pozornosti vytrvali. A bavili se, slyšet to bylo. Dětem se nejvíce líbil Broskvový Žok a jeho srandičky, rodiče ocenili kamiony s humanitární pomocí, efektní lampiony a vsuvku s potvrzením o legální zlodějině, kterou moderoval Šťastný Hoch.

Pašije


Již několik let naplňují kadaňskou Růžencovou kapli desítky diváků, kteří přišly zhlédnout originální provedení Pašijí, tj. hry vyprávějící o posledních dnech Ježíše Krista. A už nejenom v Kadani.

Případ Grendwal


Režie Milan Pučelík Napsal Pavel Dostál Divadlo Navenek začalo s přípravou hry začátkem roku 2007. Premiéra proběhla 15. února 2008.

První repríza Vernisáže


Vernisáž - první repríza 21.6. 2011

Sex noci svatojánské


V režii Milana Pučelíka se na osamělé farmě odehrává společný víkend tří párů. Excentrický vynálezce Andrew Hobbs (Jan Losenický) s manželkou Adrianou (Jana Kalová), jeho přítel doktor Maxwell Jordán (Jiří Nebeský) s milenkou Dulcy (Vendy Schonfeldová) a renomovaný stárnoucí filozof Dr. Leopold Sturgis (Milan Pučelík) se snoubenkou Ariel (Zuzka Bartošová).

Toulky minulostí Kadaně


Pořádalo město Kadaň ve spolupráci s divadlem Navenek Hradby ožily minulostí v roce 2005 Divadlo Navenek se za potpory městkého úřadu přeneslo do doby renesance a připravilo pro návštevníky mnohá překvapení.

Treperendy


Inscenace Treperend je poctou Carlu Goldonimu k 300. výročí jeho narození.
© 2004 - 2024 Divadlo Navenek Kadaň * Tvorba stránek www.nogod.cz *administrace - blig.cz
Warning: mysql_free_result() expects parameter 1 to be resource, null given in /www/navenek.cz/beta.navenek.cz/index-index.php on line 487