právě se nacházíte • úvodní stranahistorieŽatec, Vroutek a nakonec i Louny

Žatec, Vroutek a nakonec i Louny


úterý - 1. březen 2011 - historie * přidat komentář

Určitě to dáme! V podstatě nemáme ani jinou možnost. Včera byla totiž poslední zkouška, ze které mám docela dobrý pocit: Všichni mají obrovskou chuť hrát  a vydat ze sebe maximum. Rozpis jednotlivých představení :

pátek 4.3.2011 od 19:30 hodin . . . . . . . . Městské divadlo Žatec
čtvrtek 10.3.2011 od 18:00 hodin . . . . . Kulturní dům Vroutek
sobota 12.3.2011 od 15:00 hodin . . . Vrchlického divadlo v Lounech

Žatec:
Divadlo jako takové je jak pro herce tak i pro diváka maximálně útulné. Nenapadá mě momentálně výstižnější výraz. Jako divák jsem se před 13 lety zúčastnil sklepáckého Mlýna. Od té doby jsme se nepotkali. Na naše představení přišla asi čtyřicítka diváků, většina byla určitě spokojena s tím, co viděla. Ještě aby néé. Podle mého skromného názoru byla první polovina "sexu" tou nejlepší, kterou Navenek prozatím předvedl.

Vroutek:
Nevím, zda můžu mluvit za herce, ale za nás okolo představení to byl spíše průměr. Nevím, jak Pavlík, ale já mám rád, když všechno funguje tak, jak bych potřeboval. Když něco nejde a já to nemohu ovlivnit, mám problém. Někdy to ustojím, občas také ne... Jsem rád, že i pěšák na šachovnici jednoho z herců to neustál. Zatím.

Louny:
Držte nám palce, abychom tu diváckou cenu obhájili. Díky !!

* nahoru

Zde můžete přidat Váš komentář

( 1) Barča * úterý - 08.03 2011 v 22:44
Hezký fotky, jen tak dál !!
( 2) p.P.s * neděle - 13.03 2011 v 18:43
GRATULEJŠN :-))) za SEX v Lounech...jste ,,BORCI a BOREČKY,,:-))))
Jméno:
Příspěvek:
Kod: 7wol95
 
Představení
Připravujeme tato představení

Žádné představení neplánujeme, zatím...

Repertoár

Škola pomluv


Režie Jan Losenický Napsal Richard B. Sheridan Divadlo Navenek začalo studovat tuto hru v roce 2004. Premiéra proběhla v Kadani koncem roku 2005.

Blázinec v prvním poschodí


Režie tohoto divadelního kusu s tématikou radostí a strastí mladých manželských párů se poprvé chopila Pavlína Košťáková s nemalou pomocí Sabiny Abee Tumpachové.

Duel


Režie tohoto divadelního kusu s tématikou radostí a strastí mladých manželských párů se poprvé chopila Pavlína Košťáková s nemalou pomocí Sabiny Abee Tumpachové.

Fraška o kádi


Fraška o kádi má neznámého tvůrce. Co víme je, že jde o starofrancouzskou farci z XIII. století a že ji přeložil Dr. Otakar Dubský.

Hasištejnské hradní hrátky


Připravil František Červený a Jan Losenický Výlet do historie hradu Hasištejn v roce 2005 Divadlo Navenek připravilo zajímavý víkend pro návštevníky zříceniny hradu Hasištejn. Proběhlo v roce 2005.

Kráska a Zvíře


Režie Jan Losenický Hra podle podle pohádky Františka Hrubína První hra divadla Navenek, která se poprvé hrála 15.10. roku 2004 v Kadani.

Mandragora


Připravil Josef Skotek Napsal Niccolo Machiavelli Divadlo Navenek začalo s přípravou hry koncem roku 2005. Premiéra proběhla v říjnu 2006.

O líných strašidlech


Pohádka „O líných strašidlech“ je vhodná pro děti do pátého ročníku základních škol.

O zlé princezně a třech mandarínech


Představení trvá hodinu a některé děti ke konci už reptaly, ale dospělí v pozornosti vytrvali. A bavili se, slyšet to bylo. Dětem se nejvíce líbil Broskvový Žok a jeho srandičky, rodiče ocenili kamiony s humanitární pomocí, efektní lampiony a vsuvku s potvrzením o legální zlodějině, kterou moderoval Šťastný Hoch.

Pašije


Již několik let naplňují kadaňskou Růžencovou kapli desítky diváků, kteří přišly zhlédnout originální provedení Pašijí, tj. hry vyprávějící o posledních dnech Ježíše Krista. A už nejenom v Kadani.

Případ Grendwal


Režie Milan Pučelík Napsal Pavel Dostál Divadlo Navenek začalo s přípravou hry začátkem roku 2007. Premiéra proběhla 15. února 2008.

První repríza Vernisáže


Vernisáž - první repríza 21.6. 2011

Sex noci svatojánské


V režii Milana Pučelíka se na osamělé farmě odehrává společný víkend tří párů. Excentrický vynálezce Andrew Hobbs (Jan Losenický) s manželkou Adrianou (Jana Kalová), jeho přítel doktor Maxwell Jordán (Jiří Nebeský) s milenkou Dulcy (Vendy Schonfeldová) a renomovaný stárnoucí filozof Dr. Leopold Sturgis (Milan Pučelík) se snoubenkou Ariel (Zuzka Bartošová).

Toulky minulostí Kadaně


Pořádalo město Kadaň ve spolupráci s divadlem Navenek Hradby ožily minulostí v roce 2005 Divadlo Navenek se za potpory městkého úřadu přeneslo do doby renesance a připravilo pro návštevníky mnohá překvapení.

Treperendy


Inscenace Treperend je poctou Carlu Goldonimu k 300. výročí jeho narození.
© 2004 - 2024 Divadlo Navenek Kadaň * Tvorba stránek www.nogod.cz *administrace - blig.cz
Warning: mysql_free_result() expects parameter 1 to be resource, null given in /www/navenek.cz/beta.navenek.cz/index-index.php on line 487